Szent István Egyetem Szenátusa 2019. január

I. A Szenátus tagjai

Tisztségük alapján tagok:

Dr. Palkovics László rektor (elnök), rector@szie.hu

Magyar Ferenc kancellár, kancellar@szie.hu

Dr. Szabó Linda Zsófia főosztályvezető tanácskozási joggal (titkár), Szabo.Linda.Zsofia@fh.szie.hu

Választott tagok

Agrár- és Gazdaságtudományi Kar

5540 Szarvas, Szabadság út 1-3.

Dr. Futó Zoltán egyetemi docens, dékán, Futo.Zoltan@gk.szie.hu

Dr. Jakab Gusztáv egyetemi docens, intézetigazgató, Jakab.Gusztav@gk.szie.hu

Élelmiszertudományi Kar

1118 Budapest, Villányi út 29-43.

Dr. Friedrich László egyetemi docens, dékán, Friedrich.Laszlo.Ferenc@etk.szie.hu

Pásztorné Dr. Huszár Klára egyetemi docens, dékánhelyettes, Pasztorne.Huszar.Klara@etk.szie.hu

Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar

2100 Gödöllő Páter Károly utca 1.

Dr. Káposzta József egyetemi docens, dékán, Kaposzta.Jozsef@gtk.szie.hu

Dr. Tóth Tamás egyetemi tanár, dékánhelyettes, Toth.Tamas.Argi@gtk.szie.hu

Gépészmérnöki Kar

2100 Gödöllő Páter Károly utca 1.

Dr. Kátai László egyetemi docens, tanszékvezető, Katai.Laszlo@gek.szie.hu

Dr. Szabó István egyetemi tanár, Szabo.Istvan@gek.szie.hu

Kertészettudományi Kar

1118 Budapest, Villányi út 29-43.

Nyitrainé Dr. Sárdy Diána egyetemi docens, dékán, Nyitraine.Sardy.Diana.Agnes@kertk.szie.hu

Dr. Geösel András egyetemi docens, Geosel.Andras@kertk.szie.hu

Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kar

2100 Gödöllő Páter Károly utca 1.

Dr. Helyes Lajos egyetemi tanár, rektorhelyettes, Helyes.Lajos@mkk.szie.hu

Dr. Heltai Miklós Gábor egyetemi tanár, mb. dékán, Heltai.Miklos.Gabor@mkk.szie.hu

Tájépítészeti és Településtervezési Kar

1118 Budapest, Villányi út 29-43.

Dr. Fekete Albert egyetemi tanár, dékán, Fekete.Albert@tajk.szie.hu

Dr. Kollányi László egyetemi docens, tanszékvezető, Kollanyi.Laszlo@tajk.szie.hu

Ybl Miklós Építéstudományi Kar

1146 Budapest, Thököly út 74.

Dr. Bölcskei Attila főiskolai tanár, mb. dékán, Bolcskei.Attila@ybl.szie.hu

Nemoda Ferenc mestertanár, Nemoda.Ferenc@ybl.szie.hu

Nem oktató-kutató közalkalmazottak képviselője

Aranyos Lajos osztályvezető, Aranyos.Lajos@mkk.szie.hu

Egyetemi Hallgatói Önkormányzat által választott tagok

Balogh Barbara elnök (hivatalból delegált), info@hok.szie.hu

Kaiser Zsófi (MKK)

Lőrinc Balázs (GTK)

Szunyog Bálint (ÉTK)

Szvák Szilárd (YBL)

Tóth András (KERTK)

Doktorandusz Önkormányzat által delegált tag

Keszte Szilvia elnök (hivatalból), sziedoktorandusz@gmail.com

II. A Szenátus ügyrendje

III. A Szenátus testületei

Egyetemi Doktori és Habilitációs Tanács (EDHT)

titkárság: Doktori, Habilitációs és Tudományszervezési Hivatal

Akkreditációs és Minőségügyi Bizottság (AMB)

titkárság: Egyetemi Minőségügyi Központ

Egyetemi Hallgatói Felülbírálati Bizottság (EHFB)

titkár: Dr. Csegődi Tibor László (Csegodi.Tibor.Laszlo@gtk.szie.hu)

elérhetőség: ehfb@szie.hu

Egyetemi Oktatási Bizottság (EOB)

titkár: Oktatási Igazgatóság vezetője által kinevezett ügyintéző, oktatasi.igazgato@szie.hu

Egyetemi Tehetséggondozási Tanács (ETGT)

titkárság: Tehetséggondozási és Karrier Iroda

Egyetemi Tudományos Tanács (ETT)

titkárság: Pályázatmenedzsment és Tudáshasznosítás Központ

Egyetemi Választási Bizottság (EVB)

titkár: Adminisztrációs és Koordinációs Főosztály vezetője, Szabo.Linda.Zsofia@fh.szie.hu

Egyetemi Professzori Tanács (EPT)

titkár: Doktori, Habilitációs és Tudományszervezési Hivatal vezetője